Oddychová zóna pri Krupinici

Vyčistené okolie, lavičky a nová zeleň. Aj takto sa vytvára oddychová zóna pri Krupinici. Oddychová zóna popri Krupinici sa nachádza v úseku medzi Majerským radom a Plavárenskou ulicou. Cieľom projektu je vytvoriť priestor pre oddych v blízkosti centra mesta a vytvoriť atraktívny priestor hlavne pre mamičky s deťmi a občanov na oddych. Zmyslom projektu je aj bezpečnosť, preto sme osadili rampy, aby neprechádzali týmto úsekom autá. V spolupráci so Stredoslovenskou vodárenskou spoločnosťou boli osadené obrubníky a vyasfaltovaný široký chodník, aby dostali viac priestoru chodci, cyklisti, kolobežkári a korčuliari.

Vysadili sa sakury, osadili sa lavičky a smetné koše a postupne plánujeme pridávať ďalší mobiliár. Tento priestor vďaka tejto zmene dostane v blízkej budúcnosti úplne nový vzhľad a bude slúžiť v prvom rade obyvateľom nášho mesta, mamičkám s deťmi a seniorom.

Ing. Radoslav Vazan
primátor mesta


Priložené fotografie
OkresKrupina
RegiónHont
KrajBanskobystrický
Počet obyvateľov7 890
Rozloha8 867 ha
Nadmorská výška262 m n.m.
Prvá písomná zmienka1 238
PrimátorIng. Radoslav Vazan
PSČ963 01
KRUPINA Počasie Projekty mesta Krupina Projekty mesta Krupina podporené BBSK Projekty mesta Krupina podporené BBSK Zasadnutia MsZ online GISPLAN mesta Krupina Live kamera mesta Krupina Projekty s podporou Európskej únie

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport v rokoch 2019 - 2021: 200 000,-€

Fond na podporu športu

Audiovizuálny fond

Naturpack organizácia zodpovednosti výrobcov

© 2023. Posledná aktualizácia stránky: 8.12.2023, 13:31