Medzinárodný deň žien

  • 10.3.2023
  • 1028x
  •   
Aká by to bola oslava nežnejšieho pohlavia bez kvetov.
Dňa 8. marca si každoročne pripomíname Medzinárodný deň žien. V tento sviatok muži preukazujú svoju pozornosť manželkám, mamám, dcéram, starým mamám či kamarátkam.

Pri príležitosti MDŽ primátor mesta Ing. Radoslav Vazan, navštívil Domovy sociálnych služieb v meste. Všetkým klientkám a pracovníčkam zariadenia na znak úcty odovzdal farebné kvietky. Milé gesto všetkým spríjemnilo slávnostný deň, veď niektoré klientky v zariadení už nemajú príbuzných alebo žijú ďaleko od nich. O to dojemnejšie pôsobilo prekvapenie z darovaných kvetov aj radosť v očiach všetkých dám. Kvetinky skrášlia priestory zariadenia na niekoľko nasledujúcich dní.

Oslavy MDŽ pokračovali v priestoroch Kina kultúra, kde bol pre všetky žienky pripravený kultúrny program. Po príhovore primátora mesta nastúpili na pódium detičky z DFS Vartášik Krupina a po nich nasledovala Mužská spevácka skupina FS Hont a heligonkári Šimon Jaďuď a Matúš Balko. Účinkujúcim patrí obrovské poďakovanie za skvelý kultúrny zážitok. Za svoje vystúpenia si zožali obrovský aplauz z plnej kinosály hostí.

Po bohatom kultúrnom vystúpení všetky ženy na znak úcty a vďaky dostali krásny kvet a zároveň sa im zaželalo predovšetkým pevné zdravie, aby sa nielen v tento deň, ale aj v ďalších nastávajúcich dňoch ich života mali čo najlepšie, a aby ich láska sprevádzala na každom kroku.

Vďaka týmto krásnym spoločným stretnutiam sme si opäť pripomenuli, že milé slovo, veselá pieseň, či malý kvietok poteší srdce každej ženy.

Priložené fotografie
OkresKrupina
RegiónHont
KrajBanskobystrický
Počet obyvateľov7 890
Rozloha8 867 ha
Nadmorská výška262 m n.m.
Prvá písomná zmienka1 238
PrimátorIng. Radoslav Vazan
PSČ963 01
KRUPINA Počasie Projekty mesta Krupina Projekty mesta Krupina podporené BBSK Projekty mesta Krupina podporené BBSK Zasadnutia MsZ online GISPLAN mesta Krupina Live kamera mesta Krupina Projekty s podporou Európskej únie

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport v rokoch 2019 - 2021: 200 000,-€

Fond na podporu športu

Audiovizuálny fond

Naturpack organizácia zodpovednosti výrobcov

© 2024. Posledná aktualizácia stránky: 17.5.2024, 12:45