Medzinárodný deň žien 2024

  • 11.3.2024
  • 858x
  •   
K Medzinárodnému dňu žien oslavujeme všetky úžasné ženy okolo nás. Ste silné, múdre a neoceniteľné. Nech je Váš deň plný lásky, úcty a uznania za všetko, čo robíte.

Pri príležitosti MDŽ už tradične primátor mesta Ing. Radoslav Vazan, navštívil Domovy sociálnych služieb v meste. Stalo sa už peknou tradíciou, že sme mali možnosť osláviť tento deň s klientkami a zamestnankyňami zariadení a mohli ich obdarovať pekným slovom, kvietkom a aj niečím sladkým.

Oslavy MDŽ pokračovali v priestoroch Kina kultúra Krupina, kde bol pre všetky žienky pripravený kultúrny program. O tom, aké spevácke talenty máme v našom meste, presvedčili divákov po úvodných príhovoroch mladí členovia hudobnej skupiny The Sholtees zo ZŠ EMŠ. Po ich vystúpení už pódium patrilo mladým tanečníčkam z Elite Dance Studio. Účinkujúcim patrí obrovské poďakovanie za skvelý kultúrny zážitok. Za svoje vystúpenia si zožali obrovský aplauz z plnej kinosály hostí.

V súčasných uponáhľaných dňoch si treba nájsť čas na pookriatie a vyjadrenie občianskej spolupatričnosti. Sme veľmi radi, že ste si našli čas a prišli ste osláviť sviatok všetkých žien v takom veľkom počte. Všetkým ženám bez rozdielu veku želáme veľa zdravia, rodinnej pohody a životného optimizmu.

Po bohatom kultúrnom vystúpení všetky ženy na znak úcty a vďaky dostali krásny kvet a zároveň sa im zaželalo predovšetkým pevné zdravie, aby sa nielen v tento deň, ale aj v ďalších nastávajúcich dňoch ich života mali čo najlepšie, a aby ich láska sprevádzala na každom kroku.

Priložené fotografie
OkresKrupina
RegiónHont
KrajBanskobystrický
Počet obyvateľov7 890
Rozloha8 867 ha
Nadmorská výška262 m n.m.
Prvá písomná zmienka1 238
PrimátorIng. Radoslav Vazan
PSČ963 01
KRUPINA Počasie Projekty mesta Krupina Projekty mesta Krupina podporené BBSK Projekty mesta Krupina podporené BBSK Zasadnutia MsZ online GISPLAN mesta Krupina Live kamera mesta Krupina Projekty s podporou Európskej únie

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport v rokoch 2019 - 2021: 200 000,-€

Fond na podporu športu

Audiovizuálny fond

Naturpack organizácia zodpovednosti výrobcov

© 2024. Posledná aktualizácia stránky: 18.7.2024, 12:59