Žiadosť o vyplnenie dotazníkového prieskumu Podnikateľskej aliancie Slovenska (PAS) a Inštitútu pre ekonomické a sociálne reformy (INEKO)

Dovoľujeme si Vás požiadať o vyplnenie dotazníkového prieskumu Podnikateľskej aliancie Slovenska (PAS) a Inštitútu pre ekonomické a sociálne reformy (INEKO) o výdavkoch a reformách v súvislosti s fondom obnovy (NGEU = Next Generation EU). Cieľom je zistiť, aký je názor podnikateľov na potrebné výdavky a reformy, ktoré by sa mali hradiť zo zdrojov fondu NGEU. Je dôležité, aby sa podnikatelia ozvali ešte v septembri, najmä vzhľadom na netransparentnosť vlády pri príprave plánu obnovy.

Prieskum je dostupný na adrese: https://forms.gle/sqxT94vT6MQgBQnS8

Prieskum je otvorený do 24.9.2020 vrátane.

Navrhujeme, aby ste otázke č. 4.m.) "Financovanie systémových opatrení na boj so suchom ako sprievodným znakom klimatickej zmeny" pridelili maximálny počet 10 bodov. V bode 4.n.) je priestor na doplnenie iných navrhovaných výdavkov - navrhujeme doplniť niektoré, prípadne všetky priority navrhované SPPK, ktoré sú uvedené na stránke SPPK: http://sppk.sk/clanok/3462. Rovnako odporúčame prideliť maximálnych 10 bodov otázke č. 5.f.) "Systematicky zlepšovať podnikateľské prostredie ...".

V prípade ostatných otázok postupujte podľa vlastného uváženia.

S pozdravom

Ján Baršváry
Slovenská poľnohospodárska a potravinárska komora
riaditeľ odboru poľnohospodárstva a služieb

OkresKrupina
RegiónHont
KrajBanskobystrický
Počet obyvateľov7 890
Rozloha8 867 ha
Nadmorská výška262 m n.m.
Prvá písomná zmienka1 238
PrimátorIng. Radoslav Vazan
PSČ963 01
KRUPINA Počasie Projekty mesta Krupina Projekty mesta Krupina podporené BBSK Projekty mesta Krupina podporené BBSK Zasadnutia MsZ online GISPLAN mesta Krupina Live kamera mesta Krupina Projekty s podporou Európskej únie

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport v rokoch 2019 - 2021: 200 000,-€

Fond na podporu športu

Audiovizuálny fond

Naturpack organizácia zodpovednosti výrobcov

© 2023. Posledná aktualizácia stránky: 6.6.2023, 12:33