Mobilná aplikácia Krupina do Vášho telefónu

  • 10.1.2024
  • 2185x
  •   

Chcete vedieť čo sa deje v našom meste? Mobilná aplikácia Krupina je tu zadarmo do Vášho telefónu už od roku 2021!

Neustále hľadáme možnosti, ako Vás čo najefektívnejšie informovať o dianí v našom meste. Snažíme sa, aby sa k Vám informácie dostali čo najrýchlejšie a aby ste vopred mali prehľad o tom, čo chystáme, plánujeme či realizujeme. Keďže nechceme, aby Vám niečo podstatné uniklo, rozhodli sme sa už v roku 2021, že spustíme mobilnú aplikáciu prostredníctvom ktorej budete mať aktuality na jednom mieste a stále po ruke - kdekoľvek budete.

Ako stiahnuť appku ?

Stačí ak máte k dispozícií mobilný telefón s operačným systémom Android alebo Apple a aplikáciu si môžete zdarma stiahnuť. V Google Play ako i AppStore ju nájdete pod názvom KRUPINA. Formou bleskových správ tak budete informovaní notifikáciami napríklad o výpadkoch prúdu, plynu či vody alebo o plánovaných podujatiach. Inštalácia aplikácie je veľmi rýchla (aplikácia má iba 2 MB) a jednoduchá, nevyžaduje žiadne prihlasovanie alebo registráciu. Pri vyhľadávaní aplikácie v Google Play alebo AppStore stačí zadať kľúčové slovo KRUPINA. Snahou autorov bolo vytvoriť ľahko ovládateľnú a prehľadnú aplikáciu pre všetky vekové kategórie.

Hlavné funkcie aplikácie:

  • Automatické okamžité upozornenie na novú správu priamo na Vaše mobilné zariadenie formou PUSH správy s vlastnou ikonkou (Krupina) v lište notifikácií
  • Správy sa nezamiešajú medzi iné notifikácie a správy v rámci iných aplikácií
  • Kontakty na samosprávu a iné subjekty v meste Krupina
  • Odpočet dní do predmetného dňa
  • Identifikácia neprečítaných správ

Pokiaľ nie ste on-line, notifikácie o nových správach sa nestratia a budú doručené hneď ako sa Váš telefón pripojí na WiFi alebo mobilné dáta. Notifikácie a správy majú minimálnu veľkosť. Pripomíname, že aplikácia nezhromažďuje žiadne osobné údaje (okrem modulu Susedský Bazár - pokiaľ ich sami nezadáte).

OkresKrupina
RegiónHont
KrajBanskobystrický
Počet obyvateľov7 890
Rozloha8 867 ha
Nadmorská výška262 m n.m.
Prvá písomná zmienka1 238
PrimátorIng. Radoslav Vazan
PSČ963 01
KRUPINA Počasie Projekty mesta Krupina Projekty mesta Krupina podporené BBSK Projekty mesta Krupina podporené BBSK Zasadnutia MsZ online GISPLAN mesta Krupina Live kamera mesta Krupina Projekty s podporou Európskej únie

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport v rokoch 2019 - 2021: 200 000,-€

Fond na podporu športu

Audiovizuálny fond

Naturpack organizácia zodpovednosti výrobcov

© 2024. Posledná aktualizácia stránky: 23.2.2024, 13:50