Október - Mesiac úcty k starším

  • 03.11.2023
  • 803x
  •   

„Ďakujeme, že Vás máme.“

V tejto myšlienke sa niesol v našom meste deň, strávený v spoločnosti našich seniorov. Mesiac október je vyhlásený za mesiac úcty k starším. V tomto čase sa pravidelne stretávame so seniormi a pripomíname im, že na nich nezabúdame, a že si vážime ich statočnú prácu, ktorú vykonali. Dopoludnia, ako sa už stalo krásnou tradíciou primátor mesta Ing. Radoslav Vazan navštívil Domovy sociálnych služieb v meste a potešil našich starších spoluobčanov malým darčekom. Úsmev na tvári im aj vyčaril Peter Sedmák so svojou heligónkou a spoločne si zaspievali ľudové piesne.

Poobedný program v Kine Kultúra „ČARO ZRELOSTI“ je už tradične venovaný seniorom a seniorkám a inak tomu nebolo ani tento rok. Našim seniorom sa pri tejto príležitosti predstavil Folklórny súbor Hont so svojim hudobno-speváckym vystúpením, ktoré bolo skvelou príležitosťou zaspomínať si na pekné chvíle a pookriať pri piesňach mladosti. Účinkujúci sa veľmi páčili publiku, ktoré sa už teraz teší na ďalšie ich vystúpenie, a za to im patrí obrovské poďakovanie.

Vieme, že vďačnosť a úctu vyjadrovať iba slovami je málo, preto sa budeme usilovať dokazovať Vám to aj skutkami. Nech je Váš život naplnený dobrým zdravím, priaznivým ovzduším a spokojnosťou!

Ešte Vám prajeme pevné zdravie, veselú myseľ, veľa úsmevu, elánu a radosti zo života. Prežite ďalšie roky obklopení láskou, úctou a pozornosťou svojich najbližších. Nech je vaša jeseň plná farieb, z ktorých každá bude znamenať jedno krásne prežité obdobie života.


Priložené fotografie
OkresKrupina
RegiónHont
KrajBanskobystrický
Počet obyvateľov7 890
Rozloha8 867 ha
Nadmorská výška262 m n.m.
Prvá písomná zmienka1 238
PrimátorIng. Radoslav Vazan
PSČ963 01
KRUPINA Počasie Projekty mesta Krupina Projekty mesta Krupina podporené BBSK Projekty mesta Krupina podporené BBSK Zasadnutia MsZ online GISPLAN mesta Krupina Live kamera mesta Krupina Projekty s podporou Európskej únie

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport v rokoch 2019 - 2021: 200 000,-€

Fond na podporu športu

Audiovizuálny fond

Naturpack organizácia zodpovednosti výrobcov

© 2024. Posledná aktualizácia stránky: 22.4.2024, 13:22