Nové informačné tabule netradičného dizajnu – INFOSTROM a INFOPEXESO

VARTOVKA - rozhľadňa, jediná zachovalá strážna veža z čias tureckých vpádov na Slovensku, najnavštevovanejšie turistické miesto nášho mesta...  Stojí tu, na kopci Stražavár, už do roku 1564 a sleduje a možno aj chráni osudy mesta a ľudí v ňom. A na oplátku sa my staráme o ňu. Prešla viacerými opravami a úpravami. Jednou z posledných, ktorú realizovalo Mesto Krupina, bolo osadenie informačnej tabule – INFOSTROM v roku 2022.

Mesto Krupina v spolupráci so spoločnosťou ARD SYSTEM Žilina, vytvorila dva nové prvky informačného charakteru v netradičnom dizajne.

INFOSTROM s mapou turisticky zaujímavých lokalít a krátkymi informáciami o prírodných pamiatkach je osadený v blízkosti Vartovky.

Druhý prvok INFOPEXESO je umiestnený v areáli CVČ –Domček v Krupine. Kreatívna informačná tabuľa spojená so zábavou a hrou tak pre dospelých, ako aj deti zameraná na prírodné a kultúrne pamiatky a osobnosti mesta.Veríme, že nové informačné tabule zaujmú a budú nápomocné pre všetkých turistov a návštevníkov mesta, ale aj obyvateľov nášho mesta.

 Priložené fotografie


Vytlačené z webovej stránky https://www.krupina.sk/
Stránku vytvorilo r65 studio s.r.o., J.Mikulku 7, 963 01, Krupina, www.r65studio.sk / 0908 519 314.
Obsah generuje redakčný systém AdministriX.